Standard

Standard a vybavení bytu

Projekt představuje kombinaci kvalitních materiálů, ekologických řešení i trvalého nadčasového stylu. Jednotlivé budovy nabízí různé velikosti bytů i možnosti konkrétních doplňkových úprav a materiálů.

Vstupní dveře

Bezpečnostní dveře typu K330/3 s protipožární úpravou certifikovány v 3. bezpečnostní třídě (RC3). Ze zámkové strany bezpečnostních dveří se vysouvají aktivní jistící body, na závěsové straně dveří jsou umístěny 4 pasivní jistící body a 3 pevné závěsy. Dveře jsou usazené do ocelových zárubních, které zajistí dostatečné bezpečí pro vás i vaše blízké.

Interiérové dveře

Základní standard fóliové v dekoru buk, dub, višeň nebo ořech. Případně příplatkové masivní dřevěné nebo prosklené dveře dle následné specifikace. Variabilní možnosti dveřního kování.

Stropy a zdi

Sádrový štuk s dokonalými barvami Primalex Polar – bělost min. 92% – otěruvzdorný nátěr s vysokou bělostí a kryvostí. Bílá nebo smetanová barva jako standard, za příplatek barvy dle vzorníku tónovacího centra Primalex. V podkroví (3. NP) obložení sádrokartonem tl. 12,5 mm se zvýšenou protipožární odolností.

Koupelny a toalety

Umyvadla a toalety série Jika Deep a Jika Lyra Plus. Baterie Jika a Elbe.

Podlahy

Standard laminátová podlaha

  • Laminátové podlahy třídy zátěže 32 (tloušťka lamel 8 mm)
  • Laminátové podlahy třídy zátěže 33 (tloušťka lamel 12 mm)

Příplatkové podlahy

  • Vinylové podlahy – s třídou zátěže 31, 42 nebo celovinylové podlahy s třídou zátěže 32.
  • Dřevěné podlahy – parketový vzor (3-lamely, lakovaná) nebo prkenná podlaha (1-lamela, olejovaná).

Dlažba a obklady

Kvalitní keramické a kameninová dražby a obklady od Rako a dalších ověřených dodavatelů.
Konkrétní použité série: Série COLOR ONE 15 x 15 cm, série GARDA 33 x 33 cm, série FORM 33 x 33 cm a série BLOCK 45 x 45 cm.

Bezpečnostní a komunikační prvky

  • Protipožární čidla v každém bytě i ve společných prostorách domu
  • Osvětlení s pohybovými čidly na chodbách
  • Zasíťování budov datovými kabely a příprava pro budoucí optické kabely

Vypínače, zásuvky, rozvaděče

  • Elegantní vypínače a zásuvky Legrand a ABB
  • Moderní bezpečností jističe s přepěťovými chrániči
  • S příplatek další aktivní bezpečnostní prvky (např. EZS)

Kuchyně

 

V ceně bytu není obsažena kuchyňská linka a vestavěné skříně. Chceme ale i v této zásadní části bytu pomoci a ve spolupráci s partnery vám chceme zajistit co nejlepší nabídku. Kuchyňská linka spolu s dalším vybavení tak může být začleněna do celkové ceny bytu a být součástí např. hypotečního úvěru.

Kuchyně jsou navrženy tak, aby se daly prakticky zařídit a nabízely zároveň variabilitu z hlediska materiálů i použitých technologií. Při včasné rezervaci a koupi bytu lze upravit během stavby i rozvody vody, kanalizace a elektra. Pokud si vyberete některého z našich partnerských dodavatelů kuchyní, připravíme pro vás detailní zaměření kuchyně zdarma.

Parkování

V ceně bytu je vyhrazené vlastní venkovní parkovací místo. Další parkovací místa jsou za příplatek k dispozici v rámci areálu.